شما اینجا هستید
گزارش ویژه » جلسه شورای معاونین با حضور معاون دفتر مرکزی حراست سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور تشکیل شد.

جلسه شورای معاونین  اداره کل منابع  طبیعی و آبخیزداری استان یزد با حضور مهندس ایزدی  معاون اداره کل حراست و هاشمی رییس اداره تأیید صلاحیت سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور تشکیل شد.

به گزارش یزدزیست، این جلسه که به منظور  معارفه آقای سید محمد موسوی به عنوان رییس اداره حراست این اداره کل  و همچنین تقدیر از زحمات آقای خراسانی ریس پیشین این اداره بزگزار گردید،

در ابتدای محمد رضا آخوندی مدیر کل منابع طبیعی و ابخیزداریضمن خوش آمدگویی به میهمانان با اشاره به وضعیت منابع طبیعی استان و همچنین کمبود شدید نیرو بوِیژه در امر حفاظت، از نقش والای حراست در این اداره سخن گفت.

در ادامه جلسه اعضای حاضر در سخنانی نقطه نظرات و همچنین مشکلات موجود در این اداره را یاد آور شده و از زحمات روسای پیشین حراست ا تجلیل و برای سید محمد موسوی آرزوی توفیق شد .

سپس ایزدی معاون اداره کل حراست سازمان در سخنانی در رابطه با وظیفه خطیر حراست نکاتی را بیان داشت .

وی گفت رویکرد  حراست باید پیشگیری باشد و نه مچ گیری ، حراست باید نقاط ضعف و قوت اداره را شناسایی نموده و با دید کامل به موضوعات ورود نماید .

این مقام مسئول با اشاره به اینکه نظارت بر زیر مجموعه به عنوان حلقه مفقوده در نظام اداری ماست بر اخلاق مداری و عدم تبیعیض در مورد اجرای احکام وبرخورد با متخلفین اصرار داشت.

در پایان این مراسم حکم انتصاب موسوی به عنوان رییس اداره حراست به وی اهدا و همچنین از زحمات عباس خراسانیی با اهدای لوح ،تقدیر شد

 

منبع:اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری یزد

یزد زیست: سایت خبری محیط زیست | محیط زیست|حیات وحش | منابع طبیعی| اکوتوریسم|صنعت سبز