شما اینجا هستید
اخبار کوتاه » نشست همكاريهاي مشترك محيط زيست با فرماندهي نيروي انتظامي استان يزد

در راستاي بررسي ابعاد همكاري مشترك تعامل فرماندهي نيروي انتظامي و اداره كل حفاظت محيط زيست يزد،نيره پورملائي مدیرکل حفاظت محیط زیست یزد با سردار سرتيپ پاسدار ميرحيدري فرمانده نيروي انتظامي استان ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش یزدزیست ، نیره پورملائی در اين ديدار با اشاره به مستندات موجود ، زمينه همكاري و تعامل نيروي انتظامي استان با حفاظت محيط زيست و بويژه يگان حفاظت محيط زيست استان را قابل تقدير عنوان كرد و گفت : با توجه به مساحت مناطق تحت مديريت در استان و كمبود نيروي محيط بان قطعا همكاري و همراهي ساير دستگاههاي اجرايي در استان را در حفظ و حراست از محيط زيست مي طلبد كه بدون شك ماموران پر تلاش نيروي انتظامي مي توانند بعنوان بازوان پرتوان حفاظت محيط زيست در اين راه خطير همراه نيروي هاي محيط بان باشند چنان كه تاكنون اينگونه بوده است .
وي در ادامه با اشاره به پتانسيل هاي عظيمي كه در استان وجود دارد خواستار تداوم اين تعامل با ماموران نيروي انتظامي در استان شد.
فرمانده نيروي انتظامي استان ضمن تشريح راهكارها و زمينه هاي همكاري فيمابين، بر ارتباط بيشتر دو ارگان تاكيد نمود.
وي در پايان درخصوص افزايش تعامل و همكاري نيروي انتظامي شهرستان با محيط زيست در برخورد قاطع و قانوني با مرتكبين جرائم زيست محيطي، اعلام آمادگي نمود.

 

منبع:اداره كل حفاظت محيط زيست استان يزد

یزد زیست: سایت خبری محیط زیست | محیط زیست|حیات وحش | منابع طبیعی| اکوتوریسم|صنعت سبز