شما اینجا هستید
خبرهای مهم » اولويت و سياست اداره كل حفاظت محيط زيست، شفافيت رسانه اي و اطلاع رساني به موقع به مردم است

پهلوانيان مديركل صدا و سيما به همراه جمعي از معاونان اين مركز با نيره پورملائي مديركل حفاظت محيط زيست يزد ديدار و در خصوص همكاري متقابل در استان تبادل نظر نمودند.

به گزارش یزدزیست، در اين ديدار مديركل صدا و سيما با بيان اينكه يكي از رسالت هاي صدا و سيما ارتقاء فرهنگ حفاظت از محيط زيست استان است گفت: محيط زيست محدود به مكان، زمان يا شخص خاصي نبوده بلكه متعلق به آحاد جامعه مي باشد، لذا صدا و سيماي مركز يزد با توجه به ظرفيت ها و توانمندي بالاي رسانه اي خود جهت حمايت و مشاركت مردم در امر حفاظت از محيط زيست آماده هرگونه همكاري در سطوح مختلف با اداره حفاظت محيط زيست مي باشد.

در ادامه اين نشست مديركل حفاظت محيط زيست استان ضمن تشكر و قدرداني از صدا و سيماي مركز يزد نسبت به اهتمام به موضوع محيط زيست، افزود: از ظرفيت بالقوه اين رسانه استاني مي بايست در امر پاسداشت طبيعت و محيط زندگي به نحو احسن بهره جست.

پورملائي اظهار داشت: ما معتقديم بدون حمايت مردم نمي توان در زمينه محيط زيست كاري از پيش برد و سياست اداره كل حفاظت محيط زيست شفافيت رسانه اي و اطلاع رساني به موقع با همكاري اصحاب رسانه و صدا و سيما به مردم است.

اين مقام مسئول بر لزوم هم افزايي اين دو نهاد در توليد محصولات رسانه اي با هدف تنوير افكار عمومي و آموزش مسائل زيست محيطي براي جامعه هدف تاكيد نموده و آن را براي فضاي كنوني جامعه ضروري دانست.
در پايان اين ديدار از علي كلانتري كه در طي دو سال متمادي بعنوان خبرنگار ويژه محيط زيست معرفي گرديده بود با اهداي لوح سپاس تقدير بعمل آمد و از زحمات وي در انعكاس به موقع اخبار زيست محيطي قدرداني شد.

منبع:اداره كل حفاظت محيط زيست استان يزد

یزد زیست: سایت خبری محیط زیست | محیط زیست|حیات وحش | منابع طبیعی| اکوتوریسم|صنعت سبز