شما اینجا هستید
اخبار کوتاه » بازدید گروه نظارت و ارزشیابی اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري از فعاليتهاي اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان مهريز

به گزارش یزدزیست : هیأت نظارت و ارزشیابی طرح‌های منابع طبيعي و آبخيزداري با حضور در مهريز ، عملكرد يكساله ( سال ۹۶) اداره منابع طبيعي و آبخيزداري اين شهرستان را مورد بازدید و ارزیابی قرار دادند.

سیدعلی باقری ضمن خير مقدم به گروه نظارت و ارزشيابي با ارائه پاورپوینت گزارشی از فعالیت های اجراشده در هر بخش را توضیح دادند. سپس کارشناسان ارزیاب از هر بخش به صورت جداگانه بازدید میدانی و به بررسی پرونده های اداره پرداختند .

در جلسه پایانی که با حضور مدیر کل محترم منابع طبیعی و آبخیزداری استان ، معاونت محترم فنی ، هیأت نظارت و ارزشیابی و مجموعه پرسنل اداره منابع طبيعي و آبخیزداری مهريز برگزار گردید ، اعضاي محترم نظارت، نظرات و بررسی کارشناسی خود را در خصوص اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها و در مجموع عملكرد منابع طبيعي اعلام نمودند.

در پایان محمدرضا آخوندی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ضمن تأکید و اهمیت نظارت و ارزشیابی طرح‌ها و پروژه‌ها در بهبود كيفيت و كميت اجرا ، از عملكرد مجموعه پرسنل اداره منابع طبيعي و آبخیزداری مهريز تشکر و قدردانی نمودند.

همچنین معاونت محترم فنی رئیس اکیپ ارزشیابی ضمن تشکر از حضور مدیرکل محترم در جلسه از عملکرد این اداره در اجرای پروژه ها و پیشرفت چشمگیر در تمام ضمینه ها تقدیر و تشکر نمودند.

 

منبع:اداره منابع طبيعي و آبخيزداري

یزد زیست: سایت خبری محیط زیست | محیط زیست|حیات وحش | منابع طبیعی| اکوتوریسم|صنعت سبز