- یزد زیست: سایت خبری محیط زیست - http://yazdzist.com -

دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست یزد با رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد با رئیس و تنی چند از اعضای هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش یزدزیست ، در این دیدار رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد در خصوص فعالیت های این سازمان در حوزه محیط زیست، مشکلات و چالش های پیش رو در این حوزه توضیحاتی را ارائه نمود و اظهار امیدواری کرد تا با همکاری این دو ارگان بتوان فضای بیشتری را برای جذب خیل بیکاران فارغ التحصیل در رشته محیط زیست فراهم آورد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد برای پیدا کردن راهکارهای مناسب جهت حل موانع و مشکلات در حوزه محیط زیست، ایجاد زمینه های همکاری دو جانبه بیشتر بین محیط زیست و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی را خواستار گردید.

نیره پورملائی در ادامه ضمن تاکید بر نقش و ماموریت دو دستگاه در حفاظت و بهسازی محیط زیست و حرکت در جهت توسعه پایدار، به ایجاد زمینه اشتغال فارغ التحصیلان نیز تاکید نمود و گفت باید تلاش شود تا با بهره گیری از حداکثر ظرفیت ها و توانمندی های دو ارگان این بی انگیزگی در بین آن ها از بین رود.

وی تدریس کتاب انسان و محیط زیست در مدارس استان را یکی از این راهکارهای ایجاد اشتغال برای جذب فارغ التحصیلان رشته محیط زیست دانست.

 

 

منبع:اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد