شما اینجا هستید
اخبار کوتاه » مدیران ادارات برتر شهرستان میبد تجلیل شدند

در جلسه‌ای که در فرمانداری شهرستان میبد برگزار شد؛ با حضور فرماندار میبد از رئیس اداره محیط زیست، اداره برق و ورزش و جوانان به ‌عنوان مدیران برتر شهرستان میبد با اهداء لوح تقدیر شد.

به گزارش یزدزیست ، با حضور “حسین فلاح” فرماندار، “علیرضا ابوالحسنی” معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولین ادارات مراسم تجلیل از مدیران برتر شهرستان میبد برگزار شد.

فرماندار میبد در این مراسم افزود: امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا، ایران اسلامی از امنیت اجتماعی برخوردار است.

حسین فلاح افزود: مردم ولی‌نعمتان ما هستند و مدیران ادارات و نهادها باید تمام توان خود را در جلب رضایت مردم و حل مشکلات آن‌ها به‌ کار گیرند.

فلاح تصریح کرد: مسئولین دستگاه‌ها برای اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها باید، تعامل خود را با استان در جذب اعتبارات عمرانی به کار بگیرند.

فرماندار میبد همدلی، هم‌افزایی و مشارکت را عامل اصلی اجرای طرح‌ها و پروژه‌های ارزشمند در حوزه‌های مختلف در سطح شهر خواند و گفت: با وجود همه تنگناها، با مشارکت شورا و شهرداری، میراث فرهنگی، فرمانداری و سایر ادارات، شاهد به ثمر رسیدن پروژه‌ها در سطح شهر هستیم.

در پایان این مراسم با توجه به شاخص‌های ارزیابی توسط بازرسی و صیانت کارشناسان این فرمانداری از رئیس محیط ‌زیست، اداره ورزش و جوانان و اداره برق به ‌عنوان مدیران برتر شهرستان میبد با اهداء لوح تقدیر شد.

منبع:اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد

یزد زیست: سایت خبری محیط زیست | محیط زیست|حیات وحش | منابع طبیعی| اکوتوریسم|صنعت سبز