شما اینجا هستید
خبرهای مهم » تقدیر از فرمانده بسیج و آزاده سرافراز بازنشسته اداره کل محیط زیست یزد

طی مراسمی از فرمانده بسیج و آزاده سرافراز بازنشسته اداره کل محیط زیست استان یزد تجلیل بعمل آمد.

به گزارش یزد زیست  ، مراسم تجلیل از بازنشستگی فرمانده بسیج پایگاه منتظر قائم ،آزاده سرافراز و رئیس امور اداری محیط زیست یزد با حضور مسئولین این اداره کل برگزار شد.

در این مراسم مدیرکل محیط زیست استان یزد طی سخنانی ضمن تبریک مبعث حضرت رسول اکرم (ص) از زحمات و تلاشهای آزاده سرافراز زارع سنگدرازی که به مقام بازنشستگی نائل گردیده است تقدیر نمود و در ادامه افزود: این آرامش و آسایش حاکم بر ایران اسلامی حاصل از زحمات و رشادتهای این عزیزان در راه تحقق ارزشهای والای انقلاب است.

درخاتمه برنامه با اهداء لوح یادبود و هدیه از این آزاده بازنشسته تقدیر و تجلیل به عمل آمد و مراسم با نثاردرود و رحمت به مقام شامخ شهداء انقلاب اسلامی و امام شهداء(ره) به پایان رسید.

متن این تقدیر نامه به شرح ذیل است:

جناب آقای حسین زارع سنگدرازی

سلام علیکم

بازنشستگی حاصل ۳۰ سال خدمت صادقانه به مخلوق و تلاش و همت بلندی است در کسب رضایت خالق ، لذا بدینوسیله به پاس حضور افتخار آمیز و سرشار از محبت و موفقیت شما که فرصت خدمت به مردم را به رسم امانت به نیکو ترین وجه به سرمنزل مقصود رسانیدید و با عنایت به ضرورت ادای احترام به جنابعالی که بهترین سالهای عمر خود را در جهت تحقق اهداف عالیه این اداره کل گذرانیده اید این لوح یادبود تقدیم حضور پرمهرتان می گردد.

امید است همواره در سایه سار امن ایمان موفق و پایدار باشید.

 

منبع:اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد

یزد زیست: سایت خبری محیط زیست | محیط زیست|حیات وحش | منابع طبیعی| اکوتوریسم|صنعت سبز